Szukam pracy


Połowę życia już przepracowałam, ale jeszcze 10 lat powinnam, by zasłużyć na 1600 brutto. Jestem elastyczna (umiem manewrować między ławkami) i kreatywna (skutecznie omijam pułapki z plecaków i toreb, nie uszkadzając żadnych ani siebie). Potrafię pracować pod presją czasu. Zazwyczaj wytrzymuję bez oddechu 45 minut, reaguję na dzwonki. Z toalety korzystam rzadko, nie narażam firmy na koszty, sama przynoszę kawę, herbatę i cukier, papier ksero i inne materiały biurowe. Potrzebuję tylko krzesła i metra kwadratowego blatu. Potrafię pracować w open space, jestem towarzyska – nie przeszkadza mi obecność tłumu w przestrzeni biurowej. Potrafię wykonywać kilka czynności na raz i jednocześnie mówić na zadany mi temat. Jestem cierpliwa i niełatwo wyprowadzić mnie z równowagi. Mam rzadko spotykaną zdolność widzenia tyłem głowy, echolokacji i bilokacji. Czytam z szybkością skanera.
Umiem organizować imprezy integracyjne, znam się na logistyce i potrafię wyliczyć koszty imprezy dla klientów tak, że czasem do niej nie dopłacam.
Wykonuję rzeczy niemożliwe, przekuwając pomysły ministrów w realne efekty bez szkody dla moich klientów i bez samookaleczeń. Nie liczę czasu, który poświęcam firmie. Nie liczę na medale ani premie.
Badania okresowe przechodzę bez problemów, co znaczy, że słyszę, widzę i podejmuję konwersację z lekarzem.
Nie mam wysokich oczekiwań. 
P.S. 
Nie mogę przyjąć posady kelnerki, gdyż pod wpływem stresu mam potrzebę tłuc talerz

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.