Autorka

Witaj Drogi Czytelniku na mojej stronie. Jeśli tu trafiłeś przez przypadek, zapewniam, że nie zbłądziłeś. Jestem nauczycielką w Liceum Ogólnokształcącym w Złotoryi. Trafiłam tu wiedziona sentymentem, gdyż w 1989 roku ukończyłam edukację w tej szkole. Wyniosłam z niej miłe wspomnienia i postanowiłam, że stanę się cząstką historii mojego Liceum.

„Cudze dzieci uczyć” zaczęłam w 1994 roku, czyli po pomyślnym ukończeniu Wydziału Filologii Polskiej na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Jestem zatem polonistką. Od 2003 roku uczę również wiedzy o kulturze. Uprawnienia do tego dały mi studia podyplomowe na Wydziale Kulturoznawstwa Uniwersytetu Wrocławskiego. Od kilkunastu lat jestem (dzięki Bogu) :) nauczycielem dyplomowanym i egzaminatorem OKE.

Ale praca zawodowa to nie wszystko. Realizując swoją pasję, współredaguję lokalny miesięcznik „Echo Złotoryi” (tu wersja elektroniczna: www.tmzz.pl). Kiedy jeszcze zostanie mi trochę czasu, robię zdjęcia. Na razie idzie mi to opornie, ale pod bacznym okiem męża i dzięki konstruktywnej krytyce kolegów, mam chyba(?) szansę na sukces :) . Efekt pstrykania aparatem można zobaczyć w mojej galerii oraz na stronie -https://web.facebook.com/profile.php?id=100002543466383 zapraszam. Natomiast to, co spłodzę do „Echa…” publikuję czasem na stronie głównej.

Z poważaniem
Iwona Pawłowska

Jeżeli pragniesz się ze mną skontaktować, pisz: iwona@pawlowska.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>