Autorka

Witaj Drogi Czytelniku na mojej stronie. Jeśli tu trafiłeś przez przypadek, zapewniam, że nie zbłądziłeś. Jestem nauczycielką w Liceum Ogólnokształcącym w Złotoryi. Wróciłam tu wiedziona sentymentem, gdyż w 1989 roku ukończyłam edukację w tej szkole. Wyniosłam z niej miłe wspomnienia i postanowiłam, że stanę się cząstką historii mojego Liceum.

“Cudze dzieci uczyć” zaczęłam w 1994 roku, czyli po pomyślnym ukończeniu Wydziału Filologii Polskiej na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Jestem zatem polonistką. Od 2003 roku uczę również wiedzy o kulturze. Uprawnienia do tego dały mi studia podyplomowe na Wydziale Kulturoznawstwa Uniwersytetu Wrocławskiego. Od kilkunastu lat jestem (dzięki Bogu) 🙂 nauczycielem dyplomowanym i egzaminatorem OKE.

Ale praca zawodowa to nie wszystko. Realizując swoją pasję, współredaguję lokalny miesięcznik “Echo Złotoryi” (tu wersja elektroniczna: www.tmzz.pl). Kiedy jeszcze zostanie mi trochę czasu, działam społecznie, robię zdjęcia, a jak kondycja dopisze, uprawiam sport.

Efekt pstrykania aparatem można zobaczyć na stronie –https://web.facebook.com/profile.php?id=100002543466383 zapraszam. Natomiast to, co spłodzę do “Echa…” publikuję czasem na stronie głównej.

Z poważaniem
Iwona Pawłowska

Jeżeli pragniesz się ze mną skontaktować, pisz: iwona@pawlowska.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *