Iwona Pawłowska nauczyciel języka polskiego, redaktor Echa Złotoryi
8
sie

Autorka

Kategorie:   Autor: ip

Witaj Drogi Czytelniku na mojej stronie. Jeśli tu trafiłeś przez przypadek, zapewniam, że nie zbłądziłeś. Jestem nauczycielką w Liceum Ogólnokształcącym w Złotoryi. Trafiłam tu wiedziona sentymentem, gdyż w 1989 roku ukończyłam edukację w tej szkole. Wyniosłam z niej miłe wspomnienia i postanowiłam, że stanę się cząstką historii mojego Liceum.

„Cudze dzieci uczyć” zaczęłam w 1994 roku, czyli po pomyślnym ukończeniu Wydziału Filologii Polskiej na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Jestem zatem polonistką. Od 2003 roku uczę również wiedzy o kulturze. Uprawnienia do tego dały mi studia podyplomowe na Wydziale Kulturoznawstwa Uniwersytetu Wrocławskiego. Od kilku lat jestem (dzięku Bogu) :) nauczycielem dyplomowanym i egzaminatorem OKE.

Ale praca zawodowa to nie wszystko. Realizując swoją pasję, współredaguję lokalny miesięcznik „Echo Złotoryi” (tu wersja elektroniczna: www.tmzz.pl). Kiedy jeszcze zostanie mi trochę czasu, robię zdjęcia. Na razie idzie mi to opornie, ale pod bacznym okiem męża i dzięki konstruktywnej krytyce kolegów, mam chyba(?) szansę na sukces :) . Efekt pstrykania aparatem można zobaczyć w mojej galerii oraz na stronie http://www.dfv.pl/gallery/members/IP.html – zapraszam. Natomiast to, co spłodzę do „Echa…” publikuję czasem na stronie głównej.

Z poważaniem
Iwona Pawłowska

Jeżeli pragniesz się ze mną skontaktować, pisz: iwona@pawlowska.pl