Dobre wiadomości

33 kopia

Gdybym chciała dalej komentować doniesienia medialne wydarzeń politycznych, musiałabym chyba posiłkować się prochami na uspokojenie. Dlatego dam sobie z tym spokój i skupię się na bardziej neutralnych a przynajmniej nie tak newralgicznych kwestiach. Dobra wiadomość – Junior Starszy wreszcie jest pełnoprawnym studentem PWr. Niuanse informatyczne może zatem zgłębiać już od października. Pod warunkiem, że znajdziemy mu lokum. Chociaż mieszkanie to nie największy problem. Kłopot w tym, że we Wrocławiu nie będzie nikogo, kto go rano ściągnie z wyrka, przygotuje śniadanie, przypomni o ubraniu się i wreszcie wystawi za drzwi ;). W związku z tym poszukuję dla niego niani. Płeć nieważna, wiek również. Wynagrodzenia nie przewiduję :).

Inna dobra wiadomość – wysterylizowałam swoje dwie kocice, Cypriana i Norwida (imiona nadane przed rozpoznaniem płci). Bałam się ryzyka kolejnego powiększenia kociej rodziny. W tym celu zawiozłam zestresowane (o, jak wyły!!!) zwierzaki do weterynarza, który obiecał cenę hurtową za podwójny zabieg. Odebrałam je po dwóch godzinach w stanie narkotycznym, to znaczy – one były w tym stanie, bo ja całkiem normalna, tylko po kawie. Obie zachowywały się jak faceci po suto zakrapianej imprezie: zataczały się i, za przeproszeniem, rzygały jak koty. Nie powiem – efekty przerosły moją odporność. A przecież znowu taka wrażliwa to ja nie jestem :). Na szczęście już jest po wszystkim. Po kocicach nawet nie widać, że czegoś im ubyło. Boję się jedynie, że teraz bezkarnie będą się oddawać przyjemności z każdym napotkanym przystojniakiem. Muszę zacząć dbać o ich reputację i moralność ;).

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

10 odpowiedzi na „Dobre wiadomości

 1. knocik pisze:

  No no ładnie wyciąć ogon kotowi 😉 A ile kosztuje taka sexi przyjemność dla kotka ??

 2. IP pisze:

  Jaki ogon??? 🙂 To są kocice!!! O cenie powiem Ci na ucho, bo weterynarz zabronił się chwalić 🙂

 3. knocik pisze:

  No dobra przemilcze te kochcice.Przepraszam kocice 😉 Za darmoche strzelił kotki po uszach ??.Musze moja koleżanke zaprowadzić do niego 😉

 4. IP pisze:

  Chcesz koleżankę wysterylizować??? Bój się Boga, człowieku! Ona już wie? 🙂

 5. knocik pisze:

  Nie nie wie 😉 Niespodzianke chce jej zrobić 🙂

 6. IP pisze:

  Zapewne. To się dziewczyna ucieszy 😉

 7. wfilimoniak pisze:

  Pomijając kotki…bez urazy! Zdjęcia “robaczków”, a właściwie owadów wychodzą Ci coraz lepiej. Jeszcze trochę to polecę Twoja stronkę jako pomoc dydaktyczną….

 8. IP pisze:

  Będę zaszczycona 🙂 A Ty mi pomożesz ponazywać te stwory, które uwieczniam na zdjęciach, bo za cholerę nie wiem, co to jest 🙂

 9. knocik pisze:

  Ten zielony to żółwik łaskawy 😉

 10. IP pisze:

  Taaa, łaskawy to on był, ale żeby od razu żółwik? 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *